Kredyty dostępne na rynku.

0
32

mRaty- mBank.

W mBanku znajdziemy dosyć ciekawą ofertę kredytu gotówkowego o nazwie mRaty. Jest to kredyt z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 9%. Za udzielenie kredytu mBank nalicza sobie 6% prowizji od kwoty kredytu jaka została przyznana. W ramach tej oferty możemy pożyczyć od 300 złotych do maksymalnie 20 tysięcy złotych, na okres kredytowania od trzech miesięcy do maksimum 48 miesięcy. Sprawdźmy jak ma się to w konkretnych liczbach na przykładzie minimalnego kredytu na kwotę 1tysiąca złotych, jaki wzięlibyśmy na okres jednego roku. Dla takiego kredytu Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania będzie równa 22,10%. Nasz kredyt zostanie rozłożony na raty po 93 złote. Kredyt będzie nas kosztował 113 złotych, z czego 53 złote będą stanowiły odsetki. Wymagane jest oświadczenie o zarobkach, aby móc skorzystać z oferty kredytu gotówkowego mRaty. Możliwa jest też wcześniejsza spłata zobowiązania po wcześniejszym uzgodnieniu tego z bankiem. Kredytobiorcy mają możliwość negocjacji oprocentowania kredytu. Jest to produkt dostępny online, a weryfikacja danych i akceptacja umowy następują poprzez SMS. Środki na konto kredytobiorcy trafią w zaledwie kilka minut.

Kredyt na miarę- Raiffeisen Polbank.

Raiffeisen Polbank oferuje swoim klientom kredyt na miarę z oprocentowaniem nominalnym 6,99% w skali roku i prowizją za udzielenie kredytu w wysokości 15%. Jak widać wysokość prowizji jest bardzo wysoka, co ma spory wpływ na koszta związane z kredytem o jaki się staramy. Jeżeli chodzi o prowizję za udzielenie kredytu może być ona mniejsza i wynosić nawet 2,5%. W ramach kredytu na miarę możemy pożyczyć od 1 tysiąca złotych do 150 tysięcy złotych. Nasze zobowiązanie spłacamy w ratach od 1 miesiąca do 96 miesięcy. Ilość rat uzależniona jest od kwoty kredytu. Im większa kwota kredytu, tym więcej rat trzeba będzie spłacać. Wielkość rat zależy jednak od konkretnej decyzji kredytobiorcy. Zakładając, że bierzemy w ramach kredytu na miarę minimalną kwotę 1 tysiąca złotych na okres kredytowania wynoszący dwanaście miesięcy, bank oferuje nam RRSO na poziomie 39,93%. Każda z rat miesięcznych będzie po 99 złotych. Całkowita kwota do spłaty wyniesie nas 1.194,01 złotych. Suma spłacanych odsetek będzie równa 44 złote. Do skorzystania z oferty potrzebne nam będzie oświadczenie o zarobkach. Decyzja kredytowa jest bardzo szybka, a pieniądze wypłacane są w ciągu jednego dnia od podpisania umowy kredytowej. Raty zadłużenia są dosyć elastyczne i łatwo je można dostosować do swoich potrzeb. Co do oprocentowania kredytu, to stali klienci mogą liczyć na promocyjne oprocentowanie zobowiązań na jakie się zdecydują. Wymagane są minimalne formalności, aby otrzymać kredyt na miarę.

Pożyczka gotówkowa- Citi Bank Handlowy.

Citi Bank Handlowy oferuje swoim klientom pożyczkę gotówkową z oprocentowaniem nominalnym 7,40% w skali roku. Do kosztów pożyczki trzeba jeszcze doliczyć prowizję za udzielenie pożyczki w wysokości 9,49% kwoty jaka została nam przyznana. W ramach oferty możemy zaciągnąć zobowiązanie na kwotę od 1 tysiąca złotych do kwoty aż 150 tysięcy złotych na okres kredytowania od 1 miesiąca do nawet 120 miesięcy. Taka rozpiętość co do kwot pożyczki gotówkowej i co do okresu kredytowania pozwala dostosować zobowiązanie do swoich indywidualnych potrzeb. Przy kredycie na minimum 1 tysiąc złotych, który będziemy spłacać przez dwanaście miesięcy każda z rat będzie po 95 złotych. Pożyczka będzie nas kosztowała 140 złotych z czego odsetki będą wynosiły 45 złotych. RRSO będzie utrzymywać się na poziomie 27,80%.