Lokaty do pięciu miesięcy

0
181

Lokaty dla każdego.

Lokata 90 dni w Alior Banku ma oprocentowanie w wysokości 2,5% w skali roku. Jest to depozyt zakładany na okres 90 dni. Kwota minimalna potrzebna do założenia lokaty to 1 tysiąc złotych, a maksymalna wynosi 200 tysięcy złotych. Lokata ta została przygotowana przez bank dla nowych klientów, którzy na dzień założenia lokaty nie posiadali w banku profilu klienta. Lokatę możemy założyć również na dłuższy okres 186 dni. Lokata Mobilna to propozycja Banku BZ WBK. Jest to lokata jaką można założyć na okres czterech miesięcy z oprocentowaniem wynoszącym 2,50% w skali roku. Zakres kwot na tej lokacie obejmuje przedział od 1000 do 20 000 złotych. Warunkiem skorzystania z oferty jest założenie w banku rachunku osobistego. Obecnie jednym z bardziej korzystnych kont na rynku jest konto jakie chcę. Lokatę mobilną założymy tylko poprzez aplikację mobilną BZWBK24 mobile. energoLOKATA 3M Gwarantowana to propozycja neoBANKu. Oprocentowanie na tej lokacie wynosi 2,4% w skali roku. Na okres trzech miesięcy możemy zdeponować środki pieniężne w wysokości od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 400 tysięcy złotych. Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów banku. Muszą oni dodatkowo założyć konto osobiste lub rachunek techniczny za pośrednictwem neoBANK24. Nie ma ograniczeń co do ilości lokat założonych przez jednego klienta, ale ich łączna suma nie może być wyższa niż 400 tysięcy złotych.

Lokata Cloud jest ofertą Idea Banku, w przypadku której możemy liczyć na oprocentowanie w wysokości 2,32%. Depozyt ten zakładamy na okres trzech miesięcy. Można na niego wpłacić od 500 złotych do maksymalnie 1 000 000 złotych. Oprocentowanie nominalne tego depozytu wynosi 2,55% i jest on przeznaczony dla posiadaczy Konta Idealnego w Idea Banku. Kolejna z propozycji lokat kwartalnych to Lokata Nowa Kasa = Większy Zysk w

Plus Banku. Oprocentowanie depozytu wynosi 2,3%. Zakładamy lokatę na okres trzech miesięcy i wpłacamy na nią od minimum 5 000 złotych do maksymalnie 200 000 złotych. Konieczne jest założenie konta osobistego w Plus Banku, aby móc założyć w nim tą lokatę. Lion’s Bank dla nowych klientów Bankowości Internetowej Lion’s Banku, przygotował lokatę Welcome online z oprocentowaniem wynoszącym 2,25%. Jest to lokata trzymiesięczna na jaką wpłacimy od 100 tysięcy złotych do 350 tysięcy złotych. Nie ma konieczności otwierania w banku konta osobistego, aby założyć lokatę. Wniosek o założenie lokaty można złożyć na stronie banku. Idea Bank ma w swojej ofercie lokatę mobilną z oprocentowaniem 2,2% w skali roku. Na tą lokatę kwartalną możemy wpłacić od 500 złotych do 1 miliona złotych. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie w banku konta idealnego. Depozyt możemy założyć tylko i wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Getin Bank proponuje lokatę czteromiesięczną z oprocentowaniem 2,10% w skali roku. Jest to e-lokata na nowe środki, an jaką możemy wpłacić oszczędności do 200 tysięcy złotych. Można na nią wpłacać tylko i wyłącznie nowe środki jakie są nadwyżką nad saldem depozytów. Lokata na Start to propozycja Banku Raiffeisen Polbank. Oprocentowana jest na 2% w skali roku. Na tej trzymiesięczny depozyt można wpłacać kwoty od 3 000 złotych do 500 tysięcy złotych. Mogą z niej skorzystać tylko nowi klienci banku. EKOlokata Na Dobry Początek to propozycja BOŚ Banku. Oprocentowanie tej lokaty wynosi 2%. Depozyt jest na cztery miesiące. Można go założyć wpłacając kwoty od 1 tysiąca złotych do 200 tysięcy złotych. Podane oprocentowanie dotyczy nowych środków.